Chata Kořenov na Příchovicích

Nádherná Horská chalupa pro 10 osob, která je po celkové rekonstrukci. Prostorná veranda pro odkládání lyží kol, velká společenská místnost 30m2 s krbovými kamny, plně vybavený kuchyňský kout , umývárna 2x sprcha, 2x WC,umývadlo .

Ubytování:
V patře se nacházejí čtyři ložnice rozděleny na 1x čtyřlůžkový s možností přistýlky, 2x dvoulůžkový s umývadlem a pokoj s dvojlůžkem. Ústřední topení spojené s krbovými kamny. Největším plusem této chaty je že hosté se nacházejí v jedné z nejklidnějších míst České republiky, kde zaručeně odpočinou. Je zajištěné parkování u domu.

Stravování a Okolí:
Restaurace, obchod,zastávka autobusu dva vleky, minigolf v blízkosti domu. stravování 

Chalupa je umístěna v horské obci ve výšce 850 m.na rozmezí Jizerských hor a Krkonoš. Klidné okolí vyhledávané milovníky horské turistiky a cykloturistiky. V zimním období běžky a sjezdové lyžování. Blízkost sportovních středisek Paseky nad Jizerou, Harrachov Rokytnice nad Jizerou zvyšuje atraktivitu místa. tipy na výlet

Mimo turistických cílů v Jizerských horách a Krkonoších,  hosté můžou navštívit Boskovské dolomitové jeskyně, Hornické muzeum a Sklárnu s pivovarem v Harrachově a Plavezký bazén a muzea v Jablonci nad Nisou. Babylon a ZOO v Liberci není třeba připomínat.

Chata Kořenov na Příchovicích - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenChata Kořenov na Příchovicích - K hotelu přísluší parkovištěChata Kořenov na Příchovicích -  je k dispozici letní terasaChata Kořenov na Příchovicích - krytý bazén v hotelu.Chata Kořenov na Příchovicích - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouChata Kořenov na Příchovicích - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouADRESA
Chata na Příchovicích, Příchovice 1120/46
Kořenov 46849 Česká Republika
Pension-Korenov-Prichovice@cz-hotel.eu

AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -2 °C
Vítr: 23 m/s
Chata na Příchovicích ubytování Kořenov Aktuální počasí jasno

Doporučte tyto stránky: